Led Lights - Blue
Led Lights - Blue
Led Lights - Blue
Led Lights - Blue
Led Lights - Blue

Led Light - Blue

Fiyat : ₺14.000,00(KDV Dahil)

Led Light nedir?

LED ışık cihazı, hücrelere enerji veren ve vücudun doğal süreçlerini uyaran UV içermeyen, faydalı ışık ışınları yayar. Cihazın elde tutulan ergonomik tasarımı, yüzdeki belirli alanları kolaylıkla
hedeflemenizi sağlar. Cihaz ile kullanılan kozmetik ürününün etkisini arttırmaya yardımcı olur.
LED ışık terapi uygulamasını tek başına iyileştirici bir bakım olarak kullanabileceğiniz gibi, estetik bir işlem ya da ameliyat sonrasında cildi sakinleştirmek, ödemi yatıştırmak ve tedavileri desteklemek için de kullanabilirsiniz. LED veya ışık yayan diyot tedavisi, kırmızı ve mavi olmak üzere çeşitli dalga boylarında ışık kullanılan bir cilt bakımı yöntemidir. Cildinizin ihtiyacına göre Kırmızı veya Mavi ışık dalga boylarını tercih edebilirsiniz.

Mavi LED Işık

Cildin dış tabakasına uygulanan kızılötesi mavi ışık epidermis tarafından emilir böylece akne ve aşırı yağlanmaya sebep olan yağ bezlerini daha az aktif hale getirir. Mavi ışık cildin altında sivilceye sebep olan Porphyrins bakterisini öldüren bir dalga boyundadır. Var olan sivilcelerin azalmasını ve yeni sivilce oluşumunun engellenmesini destekler, cildin yağını dengeler.

Kullanım

Cildinizi uygun olan Beauty Omelette Yüz Temizleme Köpüğü veya Jeli ile temizleyin. Beauty Omelette Kolajen Peptit Serum ve/veya Beauty Omelette Geliştirilmiş Formül Yüz Kremi ile nemlendirilmiş cilde uygulayın. Cihazın göz çevresi hariç tüm yüzde cilde temas ederek ve ciltte gezdirerek günde 5-20 dakika kullanılması önerilir. Aynı şekilde boyun ve dekolte bölgesinde de 5-20 dakika kullanılabilir. İlk 1 ay boyunca gün aşırı, 1 ay sonunda haftada 2 kez düzenli olarak kullanılabilir. LED ışıklarda UV ışınları yoktur, düzenli kullanım için uygundur. Tüm cilt renkleri ve tipleri için uygundur.

Bu cihaz tedavi amaçlı değildir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Yüz Temizleme Köpüğü Kuru ve Hassas Ciltler İçin Yüz Temizleme Jeli Normal ve Yağlı Ciltler İçin Kolajen Peptit Serum Beauty Omelette Yüz Kremi Geliştirilmiş Formül

ADET

Artır Azalt
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR