Beauty Omelette Yüz Serumu

Fiyat : ₺460,00(KDV Dahil)

50 ml 

Yorgun ve cansız görünüme karşı onarıcı bakım serumu tüm cilt tipleri için uygundur.

Serumlar en ince yapılı cilt bakım ürünleridir, böylece deri altına daha kolay nüfus eder ve içerikleri iletebilirler. 

Cilt üzerindeki yaşlanma etkilerini azaltmak, cildi yeniden yapılandırmak için özel olarak formüle edilmiştir. Bakım kremi öncesinde uygulandığında, bir katman görevi görür ve onarıcı etkiyi artırır.

 

 

ADET

Artır Azalt

Özellikler

Özel moleküler fermantasyon teknolojisi kullanılarak üretilen BIFIDUM-SAP ™ patentli BGN4 ve BORI Bifida fermente probiyotik lizatı, CH88 Lactobacilus probiyotik lizatı ve Kırmızı Kore Ginsengi'nin, Lactobacillus bakterisi ile fermente edilerek ortaya çıkan yararlı bileşenler ile özel olarak zenginleştirilmiş bir formüle sahiptir.

 

Kullanım

Gece masaj yaparak uygulayın. Emildikten sonra bakım kremini uygulayın.

İlk ve devam eden birkaç kullanımda kızarıklık ve yanma hissi görülmesi beklenir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda birer gün ara vererek, cildinizi alıştırıp sonrasında günlük kullanıma devam edebilirsiniz.

Oda sıcaklığında kapağı kapalı bir şekilde saklayın ve direkt güneş ışığından uzak tutun.

Uygulama sonrasında güneşlenmeyiniz.

Yaralı, egzamalı veya tahriş olmuş cilde uygulamayın.

Kullanım süreci ürünün açılmasından itibaren 12 aydır.  

İçindekiler

Water, Butylene Glycol, Propanediol, Bifida Ferment Lysate, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Lactobacillus Ferment Lysate, Betaine, Tromethamine, Glycereth-25 PCA Isostearate, Carbomer, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Lactobacillus/Ginseng Root Ferment Filtrate